O nas

Jesteśmy mała firmą produkującą sprzęt do sportowy dla amatorów oraz profesjonalistów. Nasza siedziba mieści się na podkarpaciu, przez co kupując u nas wspierasz polską gospodarkę. U nas zamówisz sprzęt prosto z magazynu bez pośredników. Priorytetem naszej firmy jest bezpieczeństwo oraz bardzo dobry kontakt z naszymi klientami przed jak i pozakupowy. Zaczynaliśmy składać pierwsze prototypy w małym garażu a dziś jesteśmy jedną z bardzo szybko rozwijających się firm w Polsce. Rozwój jest dla nas czymś bardzo ważnym, z każdym dniem staramy się podbijać coraz to nowsze rynki, aby z każdym dniem trafiać do szerszego grona odbiorców.

Produkcja

Nie produkujemy sprzętu masowo co sprawia, że do każdego zamówienia przykładamy szczególną uwagę. Każdy wyprodukowany przez nas produkt jest wykończony ze starannością o każdy detal. Cały proces odbywa się w naszej firmie po przez wykonanie projektu, zamówienie materiału z polskich hurtownii, pocięcie materiału, wycinanie laserem detali, spawanie na profesjonalnych stołach spawalniczych, piaskowanie, malowanie proszkowe. Po tym etapie produkt przechodzi odbiór, jest pakowany i następnie dostarczany do klienta.

Nasz cel

Nasza ekipa składa się z ludzi, którzy wiedzą jak ważny dla zdrowia jest ruch i aktywność fizyczna. Duży nacisk kładziemy na promowanie sportu, nie ważne czy jesteś profesjonalista czy zwykłym laikiem bo nie ważne kim jesteś dzisiaj lecz kim będziesz jutro. 

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło