Stojaki pod sztangę

Ćwiczenia siłowe, zwłaszcza z wykorzystaniem wyciskania na ławce, nie obędą się bez odpowiedniego przyrządu z asekuracją. Stojaki na gryfy i sztangi – bo o nich mowa – są elementem wyposażenia sportowego, z którego możesz pobierać ciężar, a jednocześnie wracać z nim po zakończeniu serii. Jak można się domyślić, musi to być bardzo stabilna konstrukcja, ponieważ ciężary mogą osiągać naprawdę wysokie wartości. Na szczęście wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Oferowane stojaki pod sztangę i gryfy marki Boars są dostępne w różnych wariantach: od prostych i podstawowych modeli po bardziej zaawansowane, z dodatkowymi funkcjami, takimi jak m.in. uchwyty na hantle czy asekuracja. Ważne jest, aby wybrać przyrząd, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i umożliwi bezpieczne oraz efektywne wykonywanie ćwiczeń siłowych. Zapoznaj się z pełnym asortymentem naszego internetowego sklepu już teraz! Stojaki na sztangę – niezastąpiona asekuracja podczas treningu

Zanim dokonasz zakupu, warto mieć pojęcie, czym powinien charakteryzować się dobry stojak do sztangi i gryfów. Najważniejsza jest wysoka jakość materiałów, gdyż to one zapewnią trwałość całej konstrukcji. Warto wybierać przyrządy wykonane z wysokogatunkowej stali z powłoką antykorozyjną Taki materiał sprawia, że całość jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie odporna na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Innym bardzo ważnym aspektem dobrego stojaka na gryfy jest możliwość jego regulacji. Dzięki temu, niezależnie od wzrostu i swoich predyspozycji fizycznych, sztangę będzie można umieścić na wysokości, która sprawi, że trening będzie przyjemnością, a nie udręką. Nie można też pominąć dobrej, dużej podstawy, która powinna być wykończona antypoślizgowym materiałem. Warto jednak wiedzieć, że nawet najlepiej wykonany stojak z asekuracją będzie niestabilny, jeśli podłoże jest nierówne.

Trening początkujących sportowców powinien rozpocząć się od zakupu prostego modelu, który sprawdzi się przy przysiadach ze sztangą, ale także podczas ćwiczeń na ławce. Warto wybrać wariant z regulacją wysokości, dzięki której będziesz mógł wyćwiczyć różne grupy mięśniowe – w zależności od potrzeb. Bardziej doświadczeni kulturyści, którzy nie potrzebują asekuracji, powinni zwrócić uwagę na droższy sprzęt, który zapewnia wytrzymałość na obciążenia rzędu 150–200 kg.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, na boars.pl szybko i wygodnie zamówisz wybrany przez siebie stojak na gryfy. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupach – napisz do nas lub zadzwoń!

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło