Stojaki

Stojaki na gryfy i sztangi – bo o nich mowa – są elementem wyposażenia sportowego, z którego możesz pobierać ciężar, a jednocześnie wracać z nim po zakończeniu serii. Jak można się domyślić, musi to być bardzo stabilna konstrukcja, ponieważ ciężary mogą osiągać naprawdę wysokie wartości. Na szczęście wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Najważniejsza jest wysoka jakość materiałów, gdyż to one zapewnią trwałość całej konstrukcji. Warto wybierać przyrządy wykonane z wysokogatunkowej stali z powłoką antykorozyjną. Inny ważny aspekt to możliwość regulacji stojaka, a także dobra, duża podstawa wykończona antypoślizgowym materiałem.

Trening początkujących sportowców powinien rozpocząć się od zakupu prostego modelu, który sprawdzi się przy przysiadach ze sztangą, ale także podczas ćwiczeń na ławce. Warto wybrać wariant z regulacją wysokości, dzięki której będziesz mógł wyćwiczyć różne grupy mięśniowe. Bardziej doświadczeni kulturyści powinni zwrócić uwagę na droższy sprzęt, który zapewnia wytrzymałość na obciążenia rzędu 150–200 kg.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło